Wręczenie Nagród Burmistrza | Piłka siatkowa, hokej, kolarstwo

Prezentujemy laureatów dorocznych nagród burmistrza w dziedzinie SPORTU, w kategorii "piłka siatkowa", "hokej" i"kolarstwo" za rok 2020. Burmistrz Giżycka, na podstawie złożonych wniosków oraz własnej inicjatywy, przyznał laureatom nagrody pieniężne w dziedzinie sportu, na łączną kwotę 60 000 zł oraz wyróżnienia. Nagrody są wyrazem uznania dla wysokich wyników zawodników, trenerów i działaczy sportowych oraz wkładu pracy na rzecz rozwoju sportu.

 

Z powodu epidemii nie odbędzie się organizowana co roku uroczysta gala. Nagrody wręczono laureatom indywidualnie, podczas spotkania z burmistrzem. Sylwetki nagrodzonych, wybitnych mieszkańców Giżycka, z których sukcesów jesteśmy niezmiernie dumni, prezentujemy poniżej.  


UKS "Czwórka Giżycko"

NAGRODY

Iwona Kochanowska | 1 000 zł     

 

Jest wybitnym trenerem piłki siatkowej. Rokrocznie osiąga sukcesy na szczeblu wojewódzkim i krajowym. W roku 2020 osiągnęła w pracy trenerskiej następujące sukcesy: I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w rozgrywkach Kinder Joy of Moving  w kategorii „2” ( Zuzanna Przęzak i Julia Grzybalska),  I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim  w rozgrywkach Kinder Joy of Moving w kategorii „4”  (Julia Borkowska, Amelia Połojańska, Alicja Maliszewska, Antonia Mościcka, Maja Kosecka i Magdalena Zalewska), III miejsce w Województwie WM w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek i awans do ćwierćfinału MP, I m w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek,  V miejsce w Międzynarodowym Maratonie siatkówki  w Łebie, pełni funkcję Prezesa UKS „Czwórka Giżycko”, który prowadzi prężną działalność w szerzeniu aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, pozyskując wszelkiego rodzaju dotacje. Jej wychowanki zostały powołane do kadry rocznika 2006: Barbara Andrzejewska, Nina Baranowska, Julia Goszczycka, Maja Kobielska, Kinga Kosecka, Natalia Krysiak, Dagmara Rodziewicz i Amelia Połojańska, w roku 2020 została powołana na funkcję trenera kadry wojewódzkiej rocznika 2006 i wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Chełmie zdobywając 9 miejsce.

 

Krzysztof Maksimowski | 1 000 zł     

Jest wybitnym trenerem piłki siatkowej. Rokrocznie osiąga sukcesy na szczeblu wojewódzkim i krajowym. W roku 2020 przygotował i poprowadził do zwycięstwa w województwie warmińsko – mazurskim  drużynę minisiatkarek w składzie: Lena Poczynek, Oliwia Jankowska, Julia Żyndul i Małgorzata Ksieniewicz. Otrzymała ona bezpośredni awans do mistrzostw Polski Kinder Joy of Moving. Ponadto współorganizował i sędziował II Ogólnopolski Jesienny Turniej Piłki siatkowej Młodziczek, który odbył się w Giżycku w dniach 19-20.09.2020 r. Jego dwie wychowanki zostały powołane do kadry wojewódzkiej rocznik 2007: Julia Borkowska i Alicja Maliszewska.

 

Patrycja Jankowska | 1 000 zł     

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „2” – rocznik 2009 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko”. W tej kategorii wzięło udział 64 drużyn z całego województwa warmińsko-mazurskiego. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku, II miejsce w Wojewódzkim Eliminacyjnym Turnieju Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku, IV miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving.

 

Oliwia Jankowska | 1 000 zł     

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „3” – rocznik 2008 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko”. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa warmińsko-mazurskiego. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving  w Olsztynku, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku, I miejsce w Województwie warmińsko – Maurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski.

 

Amelia Połojańska | 1 000 zł     

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „4” – rocznik 2007 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko”. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa warmińsko-mazurskiego. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku, I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski, w kategorii młodziczka – rocznik 2006 i młodsze: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba, ponadto Amelia Połojańska w roku 2020 została powołana do kadry wojewódzkiej rocznika 2007.

 

Maja Kobielska | 1 000 zł     

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba, została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego i zajęła IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet – Chełm.

 

Julia Goszczycka | 1 000 zł     

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba, Julia Goszczycka została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego i zajęła IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet – Chełm.

 

WYRÓŻNIENIA

Maria Kościelak

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „2” – rocznik 2009 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 1. W tej kategorii wzięło udział 64 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, II miejsce w Wojewódzkim Eliminacyjnym Turnieju Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku -20.06 .2020, IV miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving

 

Zuzanna Przęzak       

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „2” – rocznik 2009 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 2. W tej kategorii w rozgrywkach wzięło udział 64 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Eliminacyjnym Turnieju Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olsztynku -11.01.2020, II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020. I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w Klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski       

 

Julia Anna Grzybalska          

 

Julia Anna Grzybalska brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „2” – rocznik 2009 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 2. W tej kategorii wrozgrywkach wzięło udział 64 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Eliminacyjnym Turnieju Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olsztynku -11.01.2020, II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w Klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki  Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awansawans do Mistrzostw Polski

 

Julia Żyndul   

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „3” – rocznik 2008 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 1. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – Maurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski        

 

Lena Poczynek          

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „3” – rocznik 2008 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 1. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski        

 

Małgorzata Ksieniewicz       

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „3” – rocznik 2008 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 1. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – Maurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski        

 

Maja Kosecka

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „4” – rocznik 2007 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 22. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski        

 

 

Alicja Maliszewska   

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „4” – rocznik 2007 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 22. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski, ponadto w 2020 r Alicja Maliszewska została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego rocznika 2007.      

 

Antonia Mościcka     

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „4” – rocznik 2007 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 22. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – Maurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski, W kategorii młodziczka – rocznik 2006 i młodsze: I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r       

 

Julia Borkowska        

 

Brała udział w rozgrywkach Kinder + Sport Joy of Moving, w kategorii „4” – rocznik 2007 i młodsze i wchodziła w skład drużyny UKS „Czwórka Giżycko” 22. W tej kategorii wzięło udział 34 drużyn z całego województwa w-m. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder + sport Joy of Moving w Olsztynku – 11.01.2020 r, I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Giżycku – 22.02.2020, I miejsce wWojewódzkim Turnieju Eliminacyjnym Minisiatkówki Kinder Joy of Moving w Olecku – 20.06.2020 r, I miejsce w Województwie warmińsko – mazurskim w klasyfikacji generalnej rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport Joy of Moving i bezpośredni awans do Mistrzostw Polski, ponadto w 2020 r Julia Borkowska została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego rocznika 2007.      

 

Katarzyna Merska    

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów 4-5.09.2020 r, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 9-11.10.2020 r.    

 

 

Natalia Krysiak         

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów 4-5.09.2020 r, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 9-11.10.2020 r, została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego i zajęła IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet – Chełm 23-25.10.2020 r

 

Dagmara Rodziewicz

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów 4-5.09.2020 r, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 9-11.10.2020 r, została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego i zajęła IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet – Chełm 23-25.10.2020 r.

 

Maja Kobielska         

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 9-11.10.2020 r, została powołana do kadry województwa warmińsko – mazurskiego i zajęła IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Kobiet – Chełm 23-25.10.2020 r

 

 

Hanna Ciechanowicz 

 

I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r.          

 

Nina Baranowska

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r, V miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek – Zambrów 4-5.09.2020 r, V miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży – Łeba 9-11.10.2020 r, Ponadto Nina Baranowska w roku 2020 została powołana do kadry wojewódzkiej rocznika 2006.   

 

Natalia Rutkowska   

Brała udział rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r.      

 

Zuzanna Hubacz        

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r        UKS "Czwórka Giżycko"

 

Natasza Mikołajun    

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r.

 

Kinga Kosecka           

 

Brała udział w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, która liczyła 20 zespołów. W roku 2020 osiągnęła następujące sukcesy: III miejsce w Finale Województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Młodziczka – Mrągowo – 1.03.2020 r, I miejsce w II Ogólnopolskim Jesiennym Turnieju Piłki siatkowej Młodziczek – Giżycko 19 -20.09.2020 r.    

 

Aleksandra Wiszniowiecka  

 

Zawodniczka KS MOSiR Giżycko, reprezentuje obecnie barwy UKS Chemik Olsztyn . W roku 2020 zajęła: I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka, II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Kadetek.         

 

Martyna Wąsiakowska        

 

Zawodniczka KS MOSiR Giżycko, reprezentuje obecnie barwy SMS Ostróda . W roku 2020 zajęła: III miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka, II miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii juniorka.      

 

Weronika Poczynek  

 

Zawodniczka KS MOSiR Giżycko reprezentuje obecnie barwy UKS Chemik Olsztyn . W roku 2020 zajęła: I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka, I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii juniorka, II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Kadetek, I miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek, II miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorek, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek.      

 

Julia Pietrzak 

 

Zawodniczka KS MOSiR Giżycko reprezentuje obecnie barwy UKS Chemik Olsztyn . W roku 2020 zajęła: I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka, I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii juniorka, II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Kadetek, I miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorek, II miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorek, VII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek.      

 

Emilia Chmielewska

 

Zawodniczka KS MOSiR, w 2020 r reprezentowała barwy UKS Chemik Olsztyn i zajęła: I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka

 

Eliza Rodziewicz

 

Zawodniczka KS MOSiR Giżycko reprezentuje obecnie barwy UKS Chemik Olsztyn . W roku 2020 zajęła: I miejsce w Województwie Warmińsko – Mazurskim w piłce siatkowej w kategorii kadetka, II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Kadetek.         

 


Towarzystwo Kolarskie "Masters Giżycko"

NAGRODY

 

Jerzy Gawarecki | 1000 zł     

 

Dyplomowany trener hokeja na lodzie i kolarstwa, trenuje grupy dziecięce, młodzieżowe i seniorskie klubu Masters Giżycko, zawodnik Amatorskiej Ligi Hokeja na Lodzie Grupy Północno-Wschodniej w sezonie 2020, wieloletni, społeczny działacz i propagator sportu, organizator wielu wyścigów kolarskich w powiecie giżyckim, wieloletni społeczny prezes TK „Masters Giżycko”.

 

Daniel Rocki | 1000 zł

 

Dyplomowany trener hokeja na lodzie, trenuje grupy dziecięce, młodzieżowe i seniorskie klubu Masters Giżycko, zawodnik Amatorskiej Ligi Hokeja na Lodzie Grupy Północno-Wschodniej w sezonie 2020.

 

WYRÓŻNIENIA

 

Wiktoria Pola Bełbot

 

Milko Mazury MTB Strider Bike w Pasym - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Mrągowie - III miejsce, Mazowia MTB Marathon Nidzica Cisowianka - I miejsce, Cisowianka Mazowia MTB Marathon Gwiazda Północy Ełk klasyfikacja generalna V miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Rynie - III miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Giżycku - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Węgorzewie BIKE TOUR - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Lidzbark Welski - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Wilkasach - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Wilkasach Klasyfikacja Generalna - II miejsce

 

Julia Inez Bełbot        

 

Milko Mazury MTB Strider Bike w Mrągowie - I miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Mrągowie Mistrzostwa Polski - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Rynie - II miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Giżycku - I miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Lidzbark Welski - III miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Wilkasach - I miejsce, Milko Mazury MTB Strider Bike w Wilkasach Klasyfikacja Generalna - I miejsce

 

Fot. gizycko.pl/ dr K. Karolska