Wiejska i Polna | Utrudnienia

W związku z rozpoczęciem robót na ul. Wiejskiej, została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach z wyjątkiem właścicieli posesji, służb miejskich i obsługi posesji znajdujących się wzdłuż drogi.

Przypominamy również, iż przystanki komunikacji autobusowej z dniem 3 lipca zostały przeniesione na ul. Nowogródzką, Świderską, Wiejską (istniejący przystanek w okolicy szkoły podstawowej). Obecnie prowadzone są również prace na sieci wodociągowej, na ul. Polnej, w związku z czym obowiązują miejscowe przewężenia.

 

 

Prosimy stosować się do wprowadzanej sukcesywnie czasowej organizacji ruchu. Nie zostały wyznaczone żadne objazdy. Zalecamy dojazd do ul. Łąkowej od ul. Szkolnej, a dojazd do ul. Polnej od ul. Rolniczej. Prosimy również śledzić nasz portal drogowy, gdzie na bieżąco będziemy informować o utrudnieniach występujących na drogach:

www.drogi.gizycko.pl 

 

Mapa

 


Flaga Polski i godło

Zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 205069N ul. Polna w Giżycku” i „Remont drogi gminnej nr 205073N ul. Wiejska w Giżycku” dofinansowane są z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zadań dostępne są na stronach:

Remont ul. Polna

Remont ul. Wiejska