Wiejska i Polna | Będzie wygodnie, ale najpierw utrudnienia

15 czerwca w Urzędzie Miejskim podpisano umowę na remont ul. Wiejskiej i ul. Polnej. Realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonawcą będzie giżycka firma "Jakub Budownictwo, Jakub Wołczek".

W związku z planowanym remontem informujemy:

 

  • od 3 lipca 2023 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Wiejskiej i ul. Polnej w związku z rozpoczynającym się remontem dróg. Utrudnienia na ul. Wiejskiej występować będą na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej oraz na odcinku bez przejazdu w kierunku ul. Obwodowej. Zachowany będzie dojazd do nieruchomości dla właścicieli posesji, jednak może wystąpić czasowe zamknięcie odcinków drogi.

Wszystkie utrudnienia będą umieszczane na bieżąco na interaktywnej mapie drogowej 


  • w związku z rozpoczęciem remontu ul. Wiejskiej i ul. Polnej od 3 lipca 2023 r. do odwołania, zmianie ulega rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Przystanki zlokalizowane na ul. Wiejskiej (na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej) zostają przeniesione.

 

Mapa przystanków


Zakres prac obejmuje remont nawierzchni jezdni i chodników oraz wymianę opraw oświetlenia drogowego na oprawy LED. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz w miarę możliwości kierować się na ul. Klonową, Nowogródzką, Rolniczą i Szkolną.


 

Flaga Polski i godło

Zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 205069N ul. Polna w Giżycku” i „Remont drogi gminnej nr 205073N ul. Wiejska w Giżycku” dofinansowane są z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zadań dostępne są na stronach:

Remont ul. Polna

Remont ul. Wiejska