1,5% dla OPP z naszego regionu

1,5% dla OPP z naszego regionu

Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Więcej

Fala

Zachęcamy również do odwiedzenia serwisu www.wspieramregion.pl prowadzonego przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Na stronie można znaleźć m.in.: instrukcję przekazania 1,5%, program do rozliczania PIT-ów i bazę organizacji pożytku publicznego na Warmii i Mazurach. Wspierajmy organizacje z Giżycka i naszego regionu!

 

Lista organizacji posiadających status OPP dostępna jest na stronie Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  oraz na stronie bazy.ngo.pl.

 

Informacje nt. 1,5% można znaleźć także na stronie www.pozytek.ngo.pl oraz w serwisie informacyjnym Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej www.ekonomiaspoleczna.gov.pl.

UWAGA - JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO WPISAĆ DO NASZEJ BAZY 1,5% DZIECKO, OSOBĘ POTRZEBUJĄCĄ LUB STOWARZYSZENIE Z REGIONU, bądź wprowadzić zmiany do opublikowanych informacji PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM PROMOCJI I POLITYKI SPOŁECZNEJ UM:
Justyna Maciejewska-Kucfir, promocja@gizycko.pl, tel. 87 7324 137/152.Mieszkańców Giżycka odsyłamy do informacji o Giżyckiej Karcie Mieszkańca. Znajdują się tam liczne informacje na temat profitów z rozliczania podatku w giżyckim Urzędzie Skarbowym.
 
grafiki: wspieramregion.pl