Utrudnienia na Wiejskiej i Polnej

Niebawem rusza remont ul. Wiejskiej i ul. Polnej. Realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonawcą będzie giżycka firma "Jakub Budownictwo, Jakub Wołczek".

W związku z planowanym remontem informujemy:

 

  • od 3 lipca 2023 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Wiejskiej i ul. Polnej w związku z rozpoczynającym się remontem dróg. Utrudnienia na ul. Wiejskiej występować będą na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej oraz na odcinku bez przejazdu w kierunku ul. Obwodowej. Zachowany będzie dojazd do nieruchomości dla właścicieli posesji, jednak może wystąpić czasowe zamknięcie odcinków drogi.

Wszystkie utrudnienia będą umieszczane na bieżąco na interaktywnej mapie drogowej 


  • w związku z rozpoczęciem remontu ul. Wiejskiej i ul. Polnej od 3 lipca 2023 r. do odwołania, zmianie ulega rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Przystanki zlokalizowane na ul. Wiejskiej (na odcinku od ul. Łąkowej do ul. Nowogródzkiej) zostają przeniesione.

 

Mapa przystanków


Zakres prac obejmuje remont nawierzchni jezdni i chodników oraz wymianę opraw oświetlenia drogowego na oprawy LED. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz w miarę możliwości kierować się na ul. Klonową, Nowogródzką, Rolniczą i Szkolną.