Szprycha Giżycko podsumowuje sezon rowerowy!

W ostatni piękny słoneczny weekend w Bytowie na ORLEN Tour de Pologne Amatorów w wyścigu szosowym, oraz w Lidzbarku Warmińskim w wyścigach MTB cykl Milko Mazury MTB, zawodnicy Szprycha Giżycko pożegnali sezon 2023.

Przyszedł czas na podsumowanie cyklu Milko Mazury MTB, w którym zawodnicy Szprychy walczyli w klasyfikacji generalnej drużynowej jak również indywidualnie, o najwyższe lokaty w kategoriach open. Walka od samego początku sezonu opłaciła się, i trud włożony w treningi oraz konsekwencja w dążeniu do najlepszego wyniku uplasowała giżycką drużynę na 3 miejscu.  

 

Ogromne Gratulacje dla wszystkich Chłopaków, którzy przyczynili się do tego sukcesu, ponieważ konkurencja jak co roku była ogromna, i nie można było odpuścić żadnego wyścigu, by osiągnąć taki wynik WIELKIE BRAWA. W indywidualnej klasyfikacji Generalnej bez takich wyników jakie uzyskaliśmy, moglibyśmy tylko marzyć o "Drużynówce", i tu wielkie brawa i słowa uznana dla Zawodników! Oby w przyszłym sezonie 2024 nie zabrakło Wam takiej Werwy i Ikry jaka jest aktualnie! -  podsumowuje tegoroczne starania Krzysztof Kindrasz, zawodnik Szprycha Giżycko.   Klasyfikacja Generalna Milko Mazury MTB

 

Open/Kat.wiekowa:  

 

PRO: Krzysztof Kindrasz 2/1  

 

Expert:

Paweł Oktaba 2 / 1

Łukasz Gorbacz 7 / 2

Marcin Trykacz 8 / 3

Grzegorz Fijałkowski 11 / 4

Michał Wróblewski 45 / 11  

 

Hobby:

Wojciech Nowalski 43 / 15

Bartłomiej Chodań 102 / 6  

 

Bardzo Dziękujemy sponsorom za wsparcie, bo bez tego nie moglibyśmy robić tego co najbardziej kochamy, czyli ścigać się i doświadczać przypływu ogromnych endorfin. Naszym Kibicom, jak również Naszym Dziewczynom i Żonom które przy podawaniu bidonów na trasach niejednokrotnie przeżywają większy stres niż My ten przedstartowy - DZIĘKUJEMY JESTEŚCIE WIELCY - dodaje Kindrasz.