Przedszkolaki założyły ogród warzywny i czekają na efekt swojej pracy

W ramach realizacji projektu Eko-Przedszkolaki opracowanego przez Stowarzyszenie Zintegrowani działające przy Przedszkolu Miejskim nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku i dofinansowanego ze środków budżetowych Miasta Giżycko z wartością dofinansowania w kwocie 10 000 zł, przedszkolaki z czterech grup wiekowych zasadziły i posiały pyszne warzywa i owoce.

Zadanie to wykonały w przygotowanych wcześniej podwyższonych grządkach. Po systematycznym podlewaniu i pielęgnowaniu roślin dzieci będą zajadać się smakiem poziomek, truskawek, pietruszki, rzodkiewki, dyni, ogórka, sałaty, jarmużu, marchewki, buraków oraz fasolki szparagowej. 

 

Przedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywnyPrzedszkolaki z PM1 zakładają ogród warzywny

 

Informacja i zdjęcia: PM1