Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2024

Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2024

XXII Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2024

18-20 lipca 2024 r.

To już XXII edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! 

Plakat


Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy! 

 

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/702902021646456?locale=pl_PL
Facebook FB: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal/
Instagram: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
Ekipa Mazury Hip Hop Festiwal: https://www.facebook.com/groups/818519671926227

 

  • Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w festiwalu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na wyłączną odpowiedzialność opiekuna prawnego, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i opiekuna.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.