MAZURY CUP 2023

MAZURY CUP 2023
 • Kiedy

  2 Czerwca 2023

  3 Czerwca 2023

 • Gdzie

  ulica:
  11-500 Giżycko

 • Organizator

  Stowarzyszenie „Klub Sportowy Masuria Volley”, współorganizator MOSIR Giżycko

Już 2 czerwca o godz. 09:00 w w halach sportowych COS OPO w Giżycku, Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu oraz MOSiR w Giżycku rozpocznie się VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej MAZURY CUP 2023.

Wydarzenie jest jedną z największych imprez siatkarskich w regionie. W tym roku będziemy gościć rekordową liczbę uczestników tj. 55 zespołów (ponad 550 osób) - zapowiada Karol Żelisko ze Stowarzyszenia „Klub Sportowy Masuria Volley”.

 

W zawodach wezmą udział zespoły z zagranicy z Litwy i Łotwy oraz wielu polskich miast m.in. Warszawy, Gdańska, Kołobrzegu, Łodzi, Radomia, Płocka, Ostrołęki, Poznania, Suwałk, Łowicza, Bydgoszczy, Gdyni, Wejherowa, Malborka, Mrągowa, Rynu, Górowa Iławeckiego i oczywiście z Giżycka.

 

Turniej będzie rozgrywany w  pięciu kategoriach tj. MEN OPEN, MEN 40+, MEN 50+, WOMEN OPEN i WOMEN 40+.  Zmagania sportowe potrwają do 3 czerwca do godz. 18:00.

 

Organizaotorzy zapraszają wszystkich sympatyków piłki siatkowej do kibicowania.  

 

Organizator: Stowarzyszenie „Klub Sportowy Masuria Volley”, współorganizator MOSIR Giżycko. Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Giżycko.

 

Plakat