Majówka z radiem ZET | Strefa grilla

Majówka z radiem ZET | Strefa grilla
 • Kiedy

  1 Maja 2024 ● 11:00

  1 Maja 2024● 16:00

 • Gdzie

  ulica: Dąbrowskiego
  11-500 Giżycko
  Miejsce: Port Ekomarina

 • Wstęp

  wstęp wolny

 • Organizator

  Radio Zet, Miasto Giżycko

Majówka z Radiem ZET

11.00 - 16.00

PORT EKOMARINA

 

Tegoroczna „Majówka-grillówka Radia ZET” wystartuje w Giżycku (1.05). Wśród przygotowanych atrakcji wielki grill, z którego kucharze, wśród nich nasza MasterChef Aleksandra Juszkiewicz, będą serwować rozmaite przysmaki z różnych stron Polski. Nie zabraknie również atrakcji dla całych rodzin. W programie liczne pokazy, zabawy dla dzieci, sportowy tor przeszkód, strefa relaksu, mnóstwo muzyki, a także konkursy z nagrodami, strefy i warsztaty kulinarne Napoleon Borniak Fiskars i Sokołów. Na mieszkańców i turystów czekać będzie 5000 darmowych HOT DOGÓW.

Radio ZET zaprasza na Majówkę-grillówkę na Warmię i Mazury. Od 1 do 5 maja radiowa ekipa odwiedzi Giżycko, Mikołajki, Szczytno i Olsztyn. Piknikową trasę radia rozpocznie koncert, podczas którego wystąpią Marta Bijan, Magda Drejka, Carla Fernandes oraz Blanka!

 

Godzinowy rozkład występów


12:00 MAGDA DREJKA    12:30 Marta BIJAN    13:15 CARLA FERNANDEZ    14:00 BLANKA    15:00 Fruktaki    15:45 Szanty

 

Tegoroczna „Majówka-grillówka Radia ZET” wystartuje w Giżycku (1.05). Wśród przygotowanych atrakcji wielki grill, z którego kucharze będą serwować rozmaite przysmaki z różnych stron Polski. Nie zabraknie również atrakcji dla całych rodzin. W programie m.in.: liczne pokazy, zabawy dla dzieci, sportowy tor przeszkód, strefa relaksu, mnóstwo muzyki, a także konkursy z nagrodami.   W ramach pierwszego majówkowego pikniku odbędzie się koncert, na którym wystąpią Marta Bijan, Magda Drejka, Carla Fernandes oraz Blanka.   W kolejnych dniach ekipa Radia ZET odwiedzi Mikołajki (2.05), Szczytno (3.05), Olsztyn (4.05) i ponownie Mikołajki (5.05).   Specjalne relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji. Na słuchaczy czeka również konkurs, w którym do wygrania m.in.: profesjonalne grille ogrodowe i zestawy akcesoriów do grilla.   W ramach majówki ruszyła kampania „Radio ZET nr 1 na majówkę”. Spoty audio będzie można usłyszeć w 66 galeriach handlowych w całej Polsce.  

 

Plakat

 

>>PEŁEN PROGRAM GIŻYCKIEJ MAJÓWKI<<