LOVE ROWER | 18 września w Olsztynie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie zaprasza na imprezę rowerową rangi wojewódzkiej. To ważne wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa w ruchu rowerowym wśród dzieci i młodzieży. Partnerem akcji jest również nasze miasto. Giżycko reprezentować będzie Twierdza Boyen we współpracy z Centrum Promocji i Informacji Turystycznej.

Na uczestników czekają liczne atrakcje – gra terenowa z nagrodami, występy artystyczne na scenie, ognisko z możliwością upieczenia kiełbasek i mnóstwo innych atrakcji. Każdy z małych uczestników gry terenowej otrzyma upominki, wśród nich także gadżety z Giżycka! Rozlosowane będą również nagrody specjalne, którymi są 2 LoveROWERY!

 

LOVE ROWER 

Wojewódzka wyprawa po mapie województwa

18 września | 13.00 - 17.30

Olsztyn Park Centralny

 

Piknik będzie też okazją do nagrodzenia laureatów konkursu plastycznego ROWER PRZYSZŁOŚCI.


Plakat Love RowerNa uczestników czekają między innymi gry i zabawy dla dzieci z wykorzystaniem poniższej mapy. Zabawa polega na przeprowadzeniu z dziećmi zadań na zaliczenie oraz wklejenie w swoim okienku na karcie gry naklejki za każde wykonane zadanie. Kolejność zaliczania pól jest dowolna. Są trzy wersje kart – trasa pełna oraz dwie skrócone (krótsze dla maluszków oraz dla pozostałych, którzy będą zaczynali grę od około 15.30 – 16 , żeby zdążyli zaliczyć grę).

 

Na terenie parku będzie możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku. Będą również ogólnodostępne food- trucki, możliwość spożycia kawy/ herbaty.

 

  Mapa znaczków

 

  Link do wydarzenia