Kuźnia Ekspertów o wsparciu z UE i funduszach krajowych

Realizatorzy projektu "Kuźnia Ekspertów - wsparcie III sektora Warmii i Mazur" zapraszają na kolejną sesję społeczną. Tym razem uczestnicy porozmawiają o możliwościach pozyskania środków finansowych z funduszy europejskich i krajowych.

Sesja społeczna „Fundusze europejskie 2021-2027 dla organizacji pozarządowych” odbędzie się 20 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 17.00-19.00 w formie zdalnej (online). Spotkanie poprowadzi Maciej Bielawski.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy w terminie do 17 marca 2023 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/ZzK8Hb3EFYi8KzTD8


Spotkanie będzie poświęcone Funduszom europejskim i programom krajowym w których o środki finansowe mogą aplikować organizacje pozarządowe. Uczestnicy dowiedzą się jakie są priorytety Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur, jak wygląda stan przygotowań do ich wdrażania, a do tego uzyskać praktyczne informacje o perspektywie finansowej na lata 2021-2027 i o programach krajowych to koniecznie zgłoście się na spotkanie z naszym ekspertem.

 

Spotkanie poprowadzi Maciej Bielawski - trener z wieloletnim doświadczeniem i animator, absolwent stosunków międzynarodowych, europejskich studiów specjalnych, zarządzania i ewaluacji projektów, a także Szkoły Animatorów Społecznych, Szkoły Trenerów, Szkoły Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy, Szkoły Umiejętności Coachingowych; od lat z powodzeniem inspiruje do działania i łączy potencjały w ramach społeczności lokalnych.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Cykl sesji społecznych to element projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem strategicznym projektu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Kontakt:

Alicja Dobrosielska, tel. 504 112 928, e-mail: a.dobrosielska@eswip.pl

lub Marek Jurzyński, tel. 665 121 582, e-mail: m.jurzynski@eswip.pl