Społeczny Klub Sportowy INEX Giżycko

 • Nazwa firmy

  Społeczny Klub Sportowy INEX Giżycko

 • Nazwa skrócona

 • Adres

  ulica: ul. Sienkiewicza
  Nr domu: 15
  11-500 Giżycko

Informacje
WYNIKI COTYGODNIOWYCH TURNIEJÓW na stronie www KLUBU

Prezes:
Paweł Czacharowski

Kontakt:
p.czacharowski@onet.pl
waldek.sadurski@gmail.com
biuro@gizycko.pro (Skarbnik – Marek Słowikowski)

Dyscyplina sportowa:
Brydż porównawczy


Branża
Społeczny Klub Sportowy INEX działa od 2001 r. (do 2019 pod nazwą SMOLBUD). Podstawową działalność prowadzi sekcja brydżowa. Członkami Zarządu są Paweł Czacharowski, Marek Słowikowski i Zygmunt Raczkowski. W ramach tej działalności w każdy wtorek o godz. 17 w Klubie Seniora przy ul. Królowej Jadwigi 9b (siedziba Uniwersytetu Trzeciego Wieku) spotykają się brydżyści z Giżycka i Węgorzewa (czasem też odwiedzają nas brydżyści z Warszawy, Pisza, Olecka i innych miejscowości) i rozgrywamy turnieje brydża sportowego. Uczestniczy w nich 10 – 18 par. Aktywnych brydżystów grających w Giżycku w brydża sportowego jest ponad 50. Klub INEX występuje w 3 lidze brydżowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w naszych cotygodniowych turniejach! Wpisowe – 10,00 zł od pary.

Klub zaprasza również na warsztaty brydżowe w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 16.00 do klubu Pełna Chata przy ul. Królowej Jadwigi 3 a. W warsztatach biorą udział zawodnicy klubu, którzy w udzielają podstawowych informacji o grze w brydża, a bardziej zaawansowani mogą sprawdzić swoje umiejętności praktyczne w grze robrowej.

Klub corocznie organizuje turniej w randze Grand Prix Województwa Mazurskiego – Memoriał Tadeusza Kądzielewskiego i Ryszarda Borodko. Turniej jest tradycyjnie rozgrywany w listopadzie każdego roku.
W 2022 r. zostały rozegrane Pierwsze Amatorskie Mistrzostwa Par w Brydżu Sportowym Powiatu Giżyckiego i Węgorzewskiego. W bieżącym roku, we wrześniu, planujemy zorganizowanie drugiej edycji tej imprezy.