Kino Nowa Fala | Specjalne propozycje na koniec kwietnia

Kino Nowa Fala od kwietnia 2022 r. funkcjonuje w systemie weekendowym. Świąteczny weekend wyłączony jest z emisji. W kolejne dwa zapraszamy na bardzo ciekawe propozycje dla młodzieży i najmłodszych. Kino zaplanowało również specjalny seans w języku ukraińskim. 

 

Poniżej przedstawiamy kinowy repertuar na dwa ostatnie weekendy kwietnia.

 


Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – spektakularny powrót do świata wykreowanego przez J.K. Rowling. Gwiazdorska obsada (Eddie Redmayne, Mads Mikkelsen, Ezra Miller i Jude Law…), dużo magii i klimat doskonale znany wszystkim fanom serii książek i filmów o Harrym Potterze gwarantują sukces.

  • 22, 24 kwietnia 


Szalony świat Louisa Waina – barwna opowieść o ekscentrycznym artyście-geniuszu, który swoją miłością do kotów zaraził cały świat. W tytułowej roli głównej jedna z największych gwiazd światowego kina Benedict Cumberbatch.

  • 22, 24, 29, 30 kwietnia 

 


Kosmiczny mecz: Nowa Era w ukraińskiej wersji językowej - wyjątkowy pokaz filmowy. Specjalnie i bezpłatnie dla dzieci z Ukrainy

  • 24 kwietnia


Za duży na bajki – jeden z najlepszych filmów dla młodzieży, jakie powstały w Polsce. Świetne role zarówno Doroty Kolak, Andrzeja Grabowskiego i Karoliny Gruszki, jak i debiutujących najmłodszych aktorów. Urokliwa historia, ze świetną puentą. Uwaga! Film jest idealny na pokazy zorganizowane dla szkół podstawowych!!! DO POBRANIA MATERIAŁY EDUKACYJNE 

  • 29, 30 kwietnia 


 

Morbius – adaptacja komiksu arcypopularnego Marvela z Jaredem Leto w tytułowej roli głównej

  • 29, 30 kwietnia 2022

SZCZEGÓŁY I BILETY NA kino.gizycko.pl