Hotel St. Bruno**** Giżycko

Hotel St. Bruno**** Giżycko

Informacje
Medi.SPA oferuje szeroką gamę zabiegów dla kobiet, mężczyzn a nawet dzieci. Medi.SPA dysponuje wysokiej jakości sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej i wykorzystuje kosmetyki uznanych na całym świecie marek.
Medi.SPA w Hotelu St. Bruno to wyjątkowe miejsce, gdzie można zregenerować ciało i zaznać relaksu. Oferuje szeroką gamę zabiegów, które dopasowane są indywidualnie do potrzeb Gości. W ofercie również menu dla najmłodszych stworzone z myślą o tym aby wspólnie spędzony czas był niezwykłą przygoda w SPA.

Restauracja Biblioteka prowadzona jest przez lokalnego szefa kuchni, który doświadczenie nabywał w wielu obiektach na Mazurach. Jego wyśmienite dania łączą to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. W piwnicach hotelu znajduje się także stylowy Klub Zamkowy z własnym barem serwującym bogaty wybór najlepszych drinków. W drugiej części klubu znajduje się parkiet ze stolikami. W każdą sobotę od 21:00 odbywają się dyskoteki z profesjonalnym DJ-em.

St. Bruno to świetne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań, szkoleń czy konferencji. Sale konferencyjne mogą pomieścić do 300 gości, w foyer lub na hotelowym dziedzińcu zorganizować można nietypowe występy artystyczne lub inne atrakcje dla zaproszonych gości.

Udogodnienia
Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.