Giżycka porodówka polecana przez kobiety

Porodówka giżyckiego szpitala w pierwszej trójce najlepszych z naszego województwa w Rankingu Szpitali "Gdzie Rodzić po Ludzku" organizowanym przez Fundację Rodzić po Ludzku.

To jedyny taki ranking, który obejmuje wszystkie szpitale i oddziały położnicze w Polsce, a głosują same zainteresowane, czyli kobiety po porodzie.  

Ranking służy zaprezentowaniu dokonywanej przez kobiety oceny konsumenckiej na temat opieki w placówkach. Kobiety w ankiecie nie oceniają profesjonalizmu lekarzy i położnych w zakresie sztuki medycznej, ani poziomu medykalizacji opieki okołoporodowej. Zwracają za to uwagę na poziom realizacji poszczególnych zapisów prawa, jakości świadczonych usług i stopień zadowolenia z otrzymanych świadczeń. Celem Rankingu Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku jest – zgodnie z jego nazwą – ułatwienie kobietom wyboru miejsca porodu - informują na swojej stronie organizatorzy rankingu.  

 

Co ważne, Oddział Ginekologiczno-Położniczy wciąż poszukuje lekarzy specjalistów do pracy https://gizycko.pl/praca-dla-lekarza-ginekolog-poloznik/    

 

NoworodekSzpital GiżyckiGrafika - rankingGrafika - ranking