Gala wręczenia nagród św. Brunona | Koncert Piotra Cugowskiego

We wtorek 28 marca poznamy laureatów 7. edycji Plebiscytu o Nagrodę Świętego Brunona Patrona Giżycka. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Giżyckim Centrum Kultury. Prestiżowa, giżycka nagroda, przyznawana jest wyjątkowym i wybitnym mieszkańcom, osobom związanym z Giżyckiem, firmom, instytucjom i stowarzyszeniom, które wpływają na rozwój naszego miasta.

Statuetki zostaną przyznane w następująch kategoriach: Kultura, Sport, Gospodarka, Turystyka, Ekologia, Zdrowie, Ambasador Giżycka, Pomysł, Społecznik.  Kandydatów nominowali mieszkańcy, instytucje i giżyckie organizacje oraz Burmistrz Miasta. Zwycięzcy otrzymują statuetki z wizerunkiem św. Brunona – patrona Giżycka, listy gratulacyjne i nagrody finansowe w wysokości 1000 zł. Wręczona zostanie również Statuetka Honorowa (wraz z nagrodą finansową) oraz Statuetki Pamięci.

 

Piotr Cugowski gwiazdą wieczoru

Galę uświetni koncert akustyczny niezwykłego polskiego artysty, Piotra Cugowskiego, który wystąpi w Giżycku po raz pierwszy. 

 

PIOTR CUGOWSKI TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH MĘSKICH GŁOSÓW W POLSCE. W 2001 ROKU WRAZ Z BRATEM, WOJTKIEM CUGOWSKIM, ZAŁOŻYŁ ZESPÓŁ BRACIA, KTÓRY ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ Z KOŃCEM 2018 ROKU. ZESPÓŁ ZAGRAŁ SETKI KONCERTÓW W KRAJU ORAZ ZA GRANICĄ, WYDAJĄC 4 ALBUMY STUDYJNE I WPROWADZAJĄC NA RADIOWE PLAYLISTY WIELE PRZEBOJÓW, M.IN.: „NAD PRZEPAŚCIĄ”, „WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT”, „NIEPISANE”, “ZA SZKŁEM”, PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR”, “MISSING EVERY MOMENT” - czytamy na oficjalnej stronie artysty https://www.piotrcugowski.pl/bio/

 

Piotr Cugowski

Fot. materiały promocyjne - Rock House Entertainment

Na galę obowiązują zaproszenia

Uroczystość odbywa się z udziałem zaproszonych osób, nominowanych, przedstawicieli giżyckich instytucji i organizacji, a także laureatów poprzedniej edycji plebiscytu, którzy stanowią kapitułę wybierającą tegorocznych zwycięzców.

 

Zaproszenia można także zdobyć w ramach konkursu trwającego

na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Zapraszamy do udziału.

 

 

Plakat

 

Warto zobaczyć: fotorelacja z ostatniej Gali wręczenia nagród św. Brunona