Doradztwo dla przedsiębiorców

Doradztwo dla przedsiębiorców

Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

ePK Elektroniczny Punkt Kontaktowy

Fala

elektroniczny Punkt Kontaktowy

INFORMACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, OBYWATELI, ADMINISTRACJI uzyskaj bezpłatną pomoc specjalistów w Polsce i w krajach UE załatw sprawę urzędową nie wychodząc z domu

www.eu-go.gov.pl       www.biznes.gov.pl

 

Tu uzyskasz informacje o prowadzeniu firmy na obszarze UE

Tu znajdziesz informację o prawach konsumenta

Tu zdobędziesz wiedzę o obsłudze procedur administracyjnych

 

elektroniczny Punkt Kontaktowy to platforma informacji o warunkach wykonywania działalności gospodarczej:
- szybki dostęp do informacji o instytucjach i rejestrach publicznych
- uzyskanie porady eksperckiej w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
- elektroniczna realizacja procedur administracyjnych

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów promocyjnych  elektronicznego Punktu Kontaktowego zrealizowanych w ramach projektu "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej".

DO OBEJRZENIA: www.youtube.com/watch?v=92hLPOtkp1g DO OBEJRZENIA:  www.youtube.com/watch?v=B8d9i4Zw3hM

Partnerem przedsięwzięcia jest Krajowa Izba Gospodarcza, największa niezależna organizacja biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Łączy ponad 300 000 przedsiębiorców, reprezentowanych przez 150 izb gospodarczych i organizacji biznesowych. Krajowa Izba Gospodarcza realizuje projekty, które wykorzystują narzędzia informatyczne do budowania nowoczesnej gospodarki, wspierającej rozwój innowacyjnego biznesu, przedsiębiorczości oraz e-administracji. W projekcie UEPA KIG odpowiedzialny jest za szkolenie pracowników administracji publicznej i sądów oraz kampanię informacyjną z zakresu nowych zasad rejestracji działalności gospodarczej, funkcjonowania CEIDG, ePK oraz e-podpisu. Utworzenie i zapewnienie funkcjonowania Help Desk, który udziela odpowiedzi na pytania związane z ePK. Składa się ze specjalistów oraz ekspertów odpowiedzialnych za pomoc i wsparcie w realizacji spraw związanych korzystaniem ePK zgłaszanych przez przedsiębiorców, pracowników administracji publicznej oraz sądów.