Dziecięce wózki inwalidzkie trafiły na oddział pediatryczny

Nowy Rok przyniósł nowych darczyńców o wielkich sercach! Wczoraj do giżyckiego szpitala przekazano niezwykle przydatny sprzęt, dziecięce wózki inwalidzkie i śpiwory dla przebywających z dziećmi opiekunów.

Na oddział pediatryczny trafiły dwa nowe wózki inwalidzkie dzięki rodzinie Państwa Szydłowskich z Giżycka i Staświn oraz Panu Michałowi Jabłońskiemu z Warszawy.

 

Przekazanie wózków inwalidzkich

 

Pomyślano też o mamach, tatusiach i opiekunach, w związku z czym, Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy przekazał 6 nowych śpiworów. Na konto oddziału trafiła również kwota 500 zł. z przeznaczeniem na zakup pierwszego łóżka elektrycznego. Darczyńcą został Pan Konrad Marczuk – właściciel Restauracji Przystań w Giżycku. Dziękujemy Państwu za wsparcie Giżycka!

 

Przekazanie wózków inwalidzkichPrzekazanie wózków inwalidzkichPrzekazanie wózków inwalidzkichPrzekazanie wózków inwalidzkich

 

Kolejnych Darczyńców pozyskała Pani dr Katarzyna Karolska – koordynator akcji na rzecz Oddziału Pediatrycznego Szpitala Miejskiego w Giżycku, która doskonale zna potrzeby oddziału.

 

Wózki inwalidzkie

Przypominamy, że każdy może skontaktować się z Panią Kasią w celu wsparcia tak ważnej inicjatywy. Liczy się każdy gest. Zapraszamy do kontaktu – tel.: 798 112 125.

Wszystkim osobom wspierającym nasz szpital bardzo dziękujemy!

 

Informacja: dr K. Karolska

Fot. gizycko.pl/ K. Zadroga