Akcja "Wielkanoc w DPS 2022" trwa!

Akcja charytatywna " Świąteczne Anioły" zaprasza do kolejnej świątecznej akcji na rzecz seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Giżycku. Celem jest obdarowanie 127. Pensjonariuszy i podzielenie się z nimi świąteczną magią w obecnych, trudnych czasach.

To już druga edycja wielkanocna na rzecz seniorów z DPS w Giżycku organizowana przez "Świąteczne Anioły". Jak zapewniają organizatorzy, spełnianie marzeń jest bardzo proste! Wystarczy z załączonej na stronie tabeli wybrać podopiecznego, któremu chce się pomóc. Ich potrzeby są bardzo skromne. Przy przygotowaniu podarunku warto skorzystać ze wskazówek organizatorów załączonych w tabeli. Należy pamiętać o dodaniu komentarza zgodnie z instrukcjami w  poście. 

 

Podarunek zapakowany w dużą, torbę prezentową wraz z karteczką z numerem i imieniem Pensjonariusza (ważne, by torba była duża by można dorzucić drobiazgi, które organizatorzy otrzymają od sponsorów) należy przynieść do:

 

 PodKładka RestoBar - Pasaż Portowy 21,

WYŁĄCZNIE 11 i 12 KWIETNIA

w godzinach 12.00-22.00

 

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc bardziej ogólnie, np. wesprzeć akcję swoimi produktami, towarami, wyrobami zachęcamy do kontaktu z:

  • Kasią : 512-087-120

  • Asią : 531-416-003