Adopcja zwierząt

Adopcja zwierząt

Scroll Indicator
Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej

Adopcja psów

Fala

Każde zwierzę marzy o ciepłym, spokojnym i kochającym domu. Niestety, nie dla wszystkich los okazał się łaskawy. Pieski, które trafiły do schroniska dla bezdomnych zwierząt mają za sobą często trudne, bolesne doświadczenia. Czekają, aż ich dola się odmieni. Pieski ze schroniska nie marzą o drogich prezentach, czy dalekich podróżach – chcą tylko mieć komu być wiernym i oddanym przyjacielem.

 

Jeśli czujesz, że twoje życie jest niepełne, że brakuje ci istoty, która zawsze cię wysłucha,

zawsze będzie miała dla ciebie czas i zawsze ucieszy się na twój widok – wybierz psa!

 

  JAK ADOPTOWAĆ?:

  1. Przejrzyj nasza galerię i opisy psów do adopcji.
  2. Zastanów się ile czasu i uwagi możesz poświęcić codziennie zwierzęciu i jakich cech u niego poszukujesz.
  3. Umów się telefonicznie na wizytę w schronisku, podczas której zostaniesz poproszony o podanie twoich oczekiwań wobec psa, kilku informacji dotyczących twojego stylu życiu i warunków mieszkaniowych, a także będziesz mógł pójść na pierwszy spacer z wybranym psem.
  4. Po pierwszej wizycie w schronisku dokładnie przemyśl i omów ze wszystkimi członkami rodziny sprawę adopcji, bo pies w domu to mała rewolucja dla wszystkich!
  5. Jeśli nadal jesteś zdecydowany na adopcję, umów się na powtórny spacer i podpisanie umowy adopcyjnej, a w dniu adopcji zabierz ze sobą: obrożę i smycz dla psa, a dużo optymizmu i cierpliwości dla siebie.

Powodzenia!

PSY DO ADOPCJI - dowiedz się więcej o pieskach klikając w zdjęcia

ANUBIS | Jego Pan umarł. Uratowała go ekipa remontowa. Ma około 10 lat i jest po kastracji. Uwielbia towarzystwo człowieka. Reaguje na komendy.GUFII |  Ma 8 lat, wzrost powyżej kolana i jest po kastracji. Sam dopomina się o uwagę i chce być tulony. Potrafi chodzić na smyczy. Nie akceptuje innych psów. Poza tym jest słodkim leniuchem.JASPER |  letni piesek, jest po zabiegu kastracji, jest też zachipowany. Bardzo szybki i wesoły. Nie z każdym psem się dogada.BOLUŚ | jest bardzo żywiołowy, nie przejawia agresji w stosunku do opiekunów, ale bywa konfliktowy do innych psów. Ma 2 lata, zachipowany.RYSIEK | jest bardzo spokojnym psem, nie przejawia agresji wobec ludzi ani wobec innych zwierząt. Czas na wybiegu spędza na węszeniu. Ma 6 lat, zachipowany. AJOR | umaszczenie czarne podpalane, 2 lata, ok 12 kg, zachipowany, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany PUSIA | umaszczenie czarne, 8 lat, ok 24 kg, wielkość średnia, zachipowana, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowanaHANS | 5 lat, duży, wykastrowany, trochę nieśmiały. Potrzebuje stanowczego i odpowiedzialnego opiekuna.


Od listopada 2021 r. bezdomne psiaki z terenu Giżycka trafiają do schroniska w Pudwągach k. Kętrzyna.


DANE KONTAKTOWE SCHRONISKA W PUDWĄGACH

Pudwągi 11, k. Kętrzyna

Czynne w godz. 7.00 - 15.00

Tel. 601 677 115

https://www.facebook.com/schronisko.ketrzynpudwagi/

http://www.komunalnikketrzyn.pl/schronisko

schronisko@e-ketrzyn.pl

      

 

 

 

Informacje: Urząd Miejski w Giżycku - Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska