Trenuj z wojskiem | zaprasza 15GBZ

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana rzuciła giżycczanom wyzwanie „TRENUJ Z WOJSKIEM”. Nauka posługiwania się bronią, rzucania granatem, reakcji na skażenie, techniki walki wręcz - organizatorzy zapraszają na treningi w październiku i listopadzie. Kto się podejmie?  

 

 

Chciałbyś czuć się bardziej bezpiecznie i być świadomym zagrożeń? Chcesz umieć obronić siebie i swoich bliskich? Pragniesz nauczyć się posługiwać prawdziwą bronią? Chciałbyś wiedzieć jak rozpalić ognisko, uzdatnić wodę, czy przetrwać w trudnych warunkach? Jesteś ciekaw jak to jest rzucić granatem i założyć maskę przeciwgazową? Uważasz, że powinieneś wiedzieć jak się zachować podczas alarmu i ostrzału? Przydałaby Ci się powtórka z pierwszej pomocy i opatrywania ran? Zawsze chciałeś nauczyć się bronić w walce wręcz? Twoim niespełnionym planem było zaliczyć rywalizację w survivalowym marszu z mapą w terenie? Czy jesteś po prostu ciekaw umiejętności wojskowych i chciałbyś dobrze spędzić czas w sobotę w twojej okolicy? – jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to projekt „Trenuj z wojskiem” jest dla Ciebie - tak do udziału zachęcają organizatorzy.   

 

 

Szkolenia wojskowe dla każdego odbędą się w sobotę 22 października oraz 19 listopada 2022 r. w godz. 8.00 - 16.00 w 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, al. Wojska Polskiego 21, Giżycko.   Wszystkie niezbędne informacje: https://tiny.pl/wtznb

Plakat